Obchodné spoločnosti

Urobte zákazníka stredobodom vášho príbehu.” Ann Handley


Rozmýšľate nad rozbehnutím vlastného biznisu a nad založením obchodnej spoločnosti? Od tejto myšlienky Vás však odrádza administratívna a časová náročnosť prípravy zakladateľskej dokumentácie a komplikovaný proces založenia Vašej vysnívanej spoločnosti? Máme pre Vás jednoduché riešenie. 

Tím spoločnosti BC Business Consulting Vám kompletne založí spoločnosť “šitú na mieru“. Vybavíme a vykonáme všetky potrebné administratívne kroky na príslušných úradoch, vypracujeme potrebnú zakladateľskú dokumentáciu Vami vybranej obchodnej spoločnosti, odbremeníme Vás od vypĺňania formulárov, a to všetko na základe Vami udelenej plnej moci. Poskytneme Vám zastupovanie v konaní pred štátnymi orgánmi pri vybavovaní všetkých ďalších formalít, a tým Vás odbremeníme od všetkých problémov a komplikácií spojených s návštevou príslušných úradov.

Podľa Vašich požiadaviek Vám zabezpečíme kompletný servis založenia obchodnej spoločnosti, a zároveň sme pripravení poskytnúť kvalitné odborné poradenstvo.

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje kompletný servis zakladania obchodných spoločností. Podľa Vami poskytnutých parametrov Vám dokážeme pomôcť pri výbere čo najvhodnejšej právnej formy pre potreby Vášho podnikania. Sme pripravení navrhnúť Vám tú, pre Vás, najprijateľnejšiu formu rozhodovania vo Vašej budúcej spoločnosti, ako aj poradiť pri výbere predmetov podnikania.


Rozhodli ste sa založiť si novú obchodnú spoločnosť?

Potrebujete registračné sídlo alebo máte záujem o vedenie účtovníctva Vašej spoločnosti?

Máte záujem o zvolanie valného zhromaždenia alebo potrebujete vhodný priestor pre Váš biznis míting? Naše zasadacie prietory sú Vám plne k dispozícii.

Potrebujete zmeniť údaje Vašej spoločnosti zapísané v obchodnom registri a pripraviť všetky potrebné dokumenty? Zápis zmien do ORSR je práve to čo hľadáte, prípadne máte záujem o zrušenie Vašej obchodnej spoločnosti? My za Vás vykonáme aj to.

Ak Vás niektorá z našich služieb zaujala neváhajte nás kontaktovať tu.