Bratislava – Ružinov

Bratislava – Ružinov, Grand House


Poskytnutie služby Viruálne sídlo v Bratislave zahŕňa registračné sídlo (Office House) pre Vašu spoločnosť na lukratívnej adrese v Bratislave – Záhradnícka 725/95, 821 08 Bratislava, v útulnom nákupnom centre „Grand House“ v srdci Ružinova, príjem a úschovu pošty a notifikáciu o prijatej pošte e‑mailom.


Virtuálne sídlo v Bratislave – Ružinov, už od 35 €/mesiac


Obrázok-budovy-upravený

V rámci predplatených služieb Virtuálne sídlo v Bratislave, resp. „Registračné sídlo“ máte k dispozícii podľa aktuálneho cenníka :

  • označenie poštovej schránky
  • prijímanie a úschovu poštových zásielok
  • vybavenie splnomocnenia na preberanie poštových zásielok
  • notifikáciu o prijatých poštových zásielkach a ich zaslanie e-mailom
  • doposielanie pošty na zvolenú adresu (možnosť osobného prevzatia)

Administratívna budova v ktorej ponúkame službu virtuálne sídlo v Bratislave ponúka perfektné dopravné spojenie so všetkými dôležitými trasami mesta (autobusová a električková zástavka sú priamo pred budovou). Budova je plne vybavená službami, ktoré je možné využívať počas celého dňa, priamo v budove nájdete Radošinské naivné divadlo,  prevádzku fitness centra (Fit inn), pobočku banky (Slovenská sporiteľna), pobočku Slovenskej pošty, bankomaty, obchodné centrum (Billa), reštauráciu a ďalšie menšie nákupné prevádzky. V okolí sa nachádza napr. veľké nákupné centrum Centrál a jazero Štrkovec.